Vydejte se na rodinný výlet do pražské ZOO

Jste s rodinou na návštěvě Prahy a nevíte, kam na výlet? S dětmi jedině do ZOO Praha!

Udělejte si výlet na celý den do nejkrásnější ZOO v Evropě

a užijte si desetikilometrovou exotickou procházku

Navštivte desítky expozic a dvanáct pavilonů

Navštivte desítky expozic a dvanáct pavilonů. Prohlédněte si zvířata téměř ze všech koutů naší planety. Díky pražské ZOO se podíváte do celého světa. Prostřednictvím úžasných pavilonů se přenesete na všechny kontinenty. Čeká vás indonéská džungle, africký dům, pavilon hrochů, pavilon tučňáků, pavilon šelem a plazů, údolí slonů nebo pavilon goril. Seznámíte se zajímavými zvířaty, která obývají severskou tajgu, deštné pralesy nebo vyprahlé pouště. A nejen to. Pokud se chcete dozvědět ještě něco navíc ze života některých zvířat, navštivte komentovaná krmení ZOO Praha, která probíhají od března do října. Tento nevšední zážitek se líbí nejen dětem, ale samozřejmě také dospělým návštěvníkům. Pražská ZOO nabízí krmení hrabáčů, hrochů, tučňáků, varanů nebo dokonce orangutanů.

V ZOO Praha se setkáte se zvířaty z celého světa pouze za jediný den

ZOO Praha se setkáte se zvířaty z celého světa pouze za jediný den. Během dobrodružného putování vám jistě vyhládne nebo si budete chtít odpočinout. V celém areálu je pro návštěvníky otevřeno několik restaurací, kde se občerstvíte nebo si dáte dobrý oběd. Vaše děti si mohou pohrát na dětských hřištích a dokoncese můžete zastavit na rozhledně. Pokud vás rozbolely nohy nebo si chcete procházku zpestřit, využijte lanovku.

Z naší Dobré ubytovny je to do ZOO Praha v Tróji, co by kamen dohodil.

Využijte městskou hromadnou dopravu a budete na místě za 10 minut. Pokud nechcete cestovat MHD, můžete jet autem.

Pohodlně zaparkujete přímo u zoologické zahrady na placeném parkovišti. Další zajímavou možností je cesta parníkem, která bude pro vaše děti jistě velkým zážitkem.

Další zajímavou možností je cesta parníkem, která bude pro vaše děti jistě velkým zážitkem.

Kontaktujte nás

Pražská ZOO patří mezi nejnavštěvovanější místa v hlavním městě.

Naplánujte si víkend v Praze a udělejte si celodenní výlet za exotickými zvířaty z celého světa. Zarezervujte si levné a moderní ubytování v Dobré ubytovně.

Dobrá ubytovna – záruka komfortního a bezpečného bydlení v Praze!