O nás

Seriózní ubytovna nabízí spolehlivé ubytovací služby v Praze

Dobrá ubytovna poskytuje komplexní ubytovací služby za přijatelné ceny.

Jsme ověřené a spolehlivé ubytovací zařízení.

Trocha historie

Naše firma rozšířila počátkem roku 2011 oblast svého podnikání o poskytování ubytovacích služeb. Pro tyto účely jsme převzali dlouhodobý pronájem ubytovacího zařízení skládajícího se ze dvou částí A a B, které se nachází v administrativně – průmyslovém areálu v ulici Bubenská 1536 v Praze 7 v Holešovicích.

Zmodernizované prostory

Hostům nabízíme zmodernizované ubytování. Obě části prošly kompletní rekonstrukcí a poskytují příjemné a komfortní pokoje, které jsou vybaveny funkčně a moderně. Samozřejmostí je pro nás udržování čístého prostředí. Celková kapacita je 76 lůžek. Pronajímáme jednolůžkové pokoje až pětilůžkové pokoje.

Součástí našich komplexních ubytovacích služeb je:

Nabízíme výhodné ubytování v Praze za solidní ceny, které odpovídají poskytnutým službám.

Na internetových vyhledávačích nás naleznete po zadání klíčových slov ubytování na Praze 7 nebo ubytování u výstaviště.

Pro více informací si prohlédněte fotogalerii

Kontaktujte nás

Přijďte se k nám přesvědčit osobně!

V rámci modernizace ubytovacího zařízení jsme zajistili montáž nových plastových oken. Společné prostory ubytovny a pokoje jsou vybaveny dekoracemi pro útulnější pobyt. Pro příjemnější prostředí jsou ve společných prostorách umístěny živé květiny.

V hlavním vstupu do objektu zajišťujeme provoz automatu na kávu a cukrovinky. K dispozici je denní tisk. Ve všech prostorách ubytovny je přísný zákaz kouření. Pro kuřáky je vyhrazeno místo před vstupem do budovy.

Záruka bezpečí

Samozřejmostí je zajištění vaší bezpečnosti. Ve společných prostorách je instalován moderní bezpečnostní kamerový systém. Vstup do ubytovacího zařízení je možný pouze pomocí moderního přístupového systému, který pravidelně monitorujeme.

Pro ochranu proti požáru je funkčnost kuchyňského koutu ovládána přes spínací relé po dobu 20 minut. Aktivace dalšího intervalu se provede jednoduchým stisknutím tlačítka.

Moderní technologie

Tento systém brání vstupu nežádoucím osobám. V prostorách ubytovny je nainstalován systém požární ochrany. Sprchy jsou ovládány dotykovým systémem, který eliminuje vytopení. Veškeré osvětlení ve společných prostorách je ovládáno přes fotobuňky.

Pokud máte jakýchkoliv dotaz, kontaktujte nás e-mailem nebo nám zavolejte. Naši ochotní zaměstnanci vám poskytnou kompetentní informace.

Zarezervujte si u nás seriózní ubytování. Stačí vyplnit rezervační formulář.

Dobrá ubytovna – záruka komfortního a bezpečného bydlení v Praze!