Navštivte jedinečné expozice Národního technického muzea

Praha nabízí mnoho možností, kam vyrazit s dětmi za nepříznivého počasí.

Národní technické muzeum je jedním z míst, která si v hlavním městě nesmíte nechat ujít.

Na své si tady přijde celá rodina.

Prohlédněte si 14 jedinečných expozic s unikátní technikou za celá staletí

Národní technické muzeum prošlo v letech 2003 až 2012 rozsáhlou rekonstrukcí. V roce 2011 se muzeum rozšířilo o dalších 5 nových expozic, které jistě stojí za to vidět. Jedná se například o expozice Technika v domácnosti, Měření času nebo Chemie.

Od roku 2013 se mezi stálé expozice zařadily další významné technické oblasti, jakými jsou expozice Technika hrou, Interkamera, Hornictví a Hutnictví.

Národní technické muzeum zkrátka musíte navštívit.

Vezměte své děti za poznáním a ukažte jim, jak se svět techniky během staletí vyvíjel. Nejoblíbenější a nejnavštěvovanější expozicí je Historie dopravy, která se nachází v „dopravní hale“. Díky jedinečné atmosféře a historickým informacím, které jsou součástí každé expozice, se dozvíte vše o vývoji cyklistiky, motocyklistiky, automobilové, letecké, ale také lodní dopravy. Malí i velcí návštěvníci jsou fascinováni prvními motocykly, automobily a hlavně letadly, která jsou zavěšená od stropu haly. Můžete si prohlédnout unikátní modely historických letadel, jako jsou sportovní letouny, Kašparův letoun nebo kluzák Igo Ericha. Putování v čase prostřednictvím jedinečných expozic Národního technického muzea se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem.

Z naší Dobré ubytovny se do Národního technického muzea na Letnou dostanete pěšky za 15 minut

Kdo se nechce unavovat chůzí, může využít MHD. Tramvají se pohodlně dopravíte na místo za necelých 10 minut.

Kontaktujte nás

Návštěva Národního technického muzea se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem.

Naplánujte si návštěvu Prahy a zarezervujte si některý z našich moderně vybavených pokojů v nově zrekonstruované Dobré ubytovně.

Dobrá ubytovna – záruka komfortního a bezpečného bydlení v Praze!